Продавець diamarket.com.ua - товары для диабетиков розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2757 відгуків
Самовивіз доступний в Одесі та в Києві!!!Купити
машинистовская , Киев, Украина Ест филиалы в , Одессе, Харькове, Виннице, Львов, Украина, Київ, Україна
+380 (67) 503-32-24
+380 (93) 776-10-77
Интернет-магазин для диабетиков и для здоровья «ДиаМаркет»

Лікування Глюкостабом

Лікування Глюкостабом

Дія Глюкостаба спрямоване на нормалізацію рівня глюкози в організмі людини, незалежно від віку. Препарат не володіє токсичними ефектами і сумісний з усіма існуючими нині лікарськими засобами. У хворих, які до Глюкостаба не приймали ніяких антидіабетичних препаратів, прийом першої ж краплі призводить до негайного (через 20 хвилин) зниження рівня цукру. Якщо протягом декількох років приймали інсулін або пероральні цукрознижувальні препарати, то ефект настає через кілька днів.
На гомеопатичний лікарський препарат "Глюкостаб" для регуляції вуглеводного обміну отримано патент №35121 від 26 серпня 2008 року, зареєстрований в державному реєстрі патентів України, підписаний главою Держдепартаменту інтелектуальної власності М. В. Паладієм та скріплений печаткою Міністерства освіти і науки.

Дослідження, проведені на 500 хворих на цукровий діабет першого і другого типів р. в Нікополі Дніпропетровської області, проходили протягом 7 місяців. Результати вражаючі: поліпшення зору, загоєння трофічних виразок, значне поліпшення самопочуття.

Переваги «Глюкостаба»:

1. Високоефективний у лікуванні як ЦД 1 типу, так і ЦД 2 типу;

2. Здатний компенсувати показники глікемії в крові у межах норми 3.3 — 5.5 ммоль/л;

3. Не має побічних ефектів;

4. Не містить токсичних речовин;

5. Зіставимо з усіма лікарськими препаратами;

6. Невелика вартість;

7. Простота прийому — під мову;

8. Позитивно впливає на обмін речовин не тільки з боку вуглеводного ланки, а з боку ліпідного обміну:

— знижує рівень холестерину ЛНП і ЛОНП при гіперхолестеринемії;

— покращує реологічні властивості крові;

що важливо щодо хворих, які мають ожиріння, гіперліпідемію, артеріальну гіпертензію, властиві хворим з ЦД 2 типу.

9. Поліпшує функціональну здатність артеріальних судин, покращує мікроциркуляцію. Покращує кровопостачання тканин в організмі людини, позитивно впливає на кровообіг кінцівок і внутрішніх органів;

10. Можливість поступово знижувати дозу протидіабетичних препаратів та інсуліну, застосовуваних раніше.

Додаткові детальні рекомендації щодо прийому препарату: 1. Дозування препарату підбирається строго індивідуально, при ретельному контролі рівня глюкози в крові!

  1. Оптимальна схема прийому препарату вказана в інструкції до прийому Глюкостаба.

  2. В залежності від часу прийому сніданку:


— якщо пацієнт снідає до 7.00-7.30, то препарат застосовується через 40 хвилин — 1 годину після прийому їжі (1 краплю Глюкостаба під язик, затримати 3-5 хвилин);

-якщо сніданок пізніше 7.30, то застосувати препарат натщесерце ( 1 краплю під язик) за 20-40 хвилин до прийому їжі, а потім через 40 хвилин — 1 годину після сніданку ( 1 краплю під язик).

  1. При мінімальному досягненні рівня глюкози в крові ДО 9 мммоль/л варто дотримуватися схеми лікування, зазначеної в інструкції препарату. Якщо рівень глюкози вище 9 ммоль/л, тоді додатково 1 краплю препарату під язик перед сном.

  2. Доза препарату може бути збільшена до 2-3 і більше крапель на один прийом у випадку недостатнього зниження рівня глюкози в крові. З приводу збільшення дози препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

  3. Після досягнення оптимального рівня глюкози в плазмі крові (3.58— 6.05 ммоль/л) і стійкої стабілізації в межах норми протягом 10 днів — 2 тижнів і тільки при консультації з лікарем дозу антидіабетичних засобів можна поступово знижувати.


Особливі вказівки:

  1. Ні в якому разі НЕ скасовувати дієту, введення інсуліну, протидіабетичні препарати без консультації призначив її лікаря. Дозування цукрознижувальних препаратів може бути ПОСТУПОВО зменшена тільки після консультації з лікарем, і у разі стійкого зниження рівня глюкози в крові.

  2. Прийом Глюкостаба повинен здійснюватися СУВОРО під контролем рівня глюкози в крові! т. к. в силу своєї цукрознижувальної активності передбачається можливість виникнення гіпоглікемії (зниження рівня глюкози менше ніж 3.58 ммоль/л) та гіпоглікемічної коми (при зниженні рівня глюкози до 1.5 ммоль/л і нижче). Проте за весь час клінічних випробувань Глюкостаба ні в одного з пацієнтів даних ефектів не спостерігалося.


Варто зауважити, що ні гомеопатичний препарат «Глюкостаб» ні гомеопатичний препарат «Холвакор» за весь час клінічних досліджень і прийому хворими на цукровий діабет жодного разу не привели до гипогликемическому станом при СД2 типу і тим більше комі. Дані гомеопатичні препарати утримують рівень цукру в крові в межах норми, чим і доводять свою безпеку.

Дані гомеопатичні препарати є абсолютно безпечними для здоров'я, що доведено наукою, так як містять мізерні кількості активних речовин. Навіть якщо гомеопатичний препарат містить компонент рослин, і на даний рослина у людини алергія, то при прийомі такого препарату в силу надзвичайно низької концентрації рослинного компонента алергічної реакції не виникне.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner